nahrávám

Vývoj webových aplikací

Od jednoduchých webových stránek
až po rozsáhlé informační systémy

V současné době je internetová prezentace jeden z nejrozšířenějších způsobů, jak oslovit širokou veřejnost, informavat ji o svým produktech a službách, novinkách a referencích. Vytváříme profesionální internetové stránky a webové aplikace, které Vám dají náskok před konkurencí.

Co jsou webové aplikace?

Webová aplikace je software, který uživatel může používat prostřednictvím webového prohlížeče (Mozila Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer nebo nově Microsoft Edge). Současné moderní technologie umožňují využívat internetový prohlížeč obdobně jako desktopovou aplikaci i pro velmi složité informační systémy.

Co nabízíme

Naší snahou je nabízet komplexní služby, vytvoříme zákazníkovi design na míru, z kterého vytvoříme webovou prezentaci a to buď statickou prezentaci anebo implementujeme redakční systém popř. internetový obchod – eshop, aby si klient  mohl spravovat obsah webových stránek sám a to odkudkoliv a bez znalostí programování. V posledním kroku se snažíme přivést na nové stránky  potencionální zákazníky a to pomocí našich zkušenosti s optimalizací stránek a internetovým marketingem,  a tím dosáhnout maximální možné efektivity internetové prezentace klienta.

Registrace a správa domén, webhosting

Potřebujete k vaší webové aplikaci také registrovat doménu, zřídit emaily, databázi, podporu PHP nebo jednoduše více prostoru?

To vše pro vás zařídíme a dodáme.

Další služby

Další nabízené služby.

Dodávky hardwaru

Od serverů a síťových prvků až desktopům.

více

Počítačová bezpečnost

Firewally, antiviry.

více