nahrávám

Telekomunikace

Internet

V posledních letech se stal Internet nedílnou součástí moderní firemní komunikace. Se stále vyššími požadavky na rychlost e-mailové komunikace a přístup na www stránky se rychlosti připojení stále zvyšují. Tohoto faktu jsme si plně vědomi, proto nabízíme připojení vysoké kvality s ohledem na flexibilitu.
Připojení k internetu realizujeme prostřednictvím metalických, optických i bezdrátových technologií. Nabízíme bohatou škálu rychlostí počítanou n x 64kbps od rychlostí 64kbps – 100Mbps. Pro každý individuální případ navrhneme nejoptimálnější variantu typu technologie včetně jasně stanovených nominálních nákladů.

Mezi naše přednosti patří rovněž inteligentní správa a dohled konektivity. Zákazník ke své přípojce dostává přístup do MRTG grafů kde má možnost vidět reálné vytížení své linky. Vše je zpracováno přehledně s ohledem na denní, týdenní, měsíční i roční přehled. V případě potřeby je naprostou samozřejmostí rychlost kdykoliv navýšit.

Software

Mezi softwarové řešení dodávané naší společností patří zejména řešení postavená na produktech společnosti Microsoft nebo na platformě Linux.

Dále našim zákazníkům nabízíme Outsourcing mzdové agendy – externí zpracování mezd.

Využitím této služby získáte úsporu nákladů Vaší společnosti a také zvýšení dostupnosti a operativnosti informací o Vašich zaměstnancích. Garantujeme bezpečnost dat a správnost a včasnost zpracování. Součástí dodávky Software jsou samozřejmě i implementační služby s tím spojené.

IT poradenství

Na počátku své činnosti se společnost specializovala na poskytování telekomunikačních řešení. Postupně však došlo k rozšíření naší činnosti i do dalších oblastí služeb v oblasti IT a bezpečnosti.
Jedná se především o poskytování konzultačních, vývojových a podpůrných služeb pro systémová a aplikační řešení.
Dlouholeté působení našich specialistů v oboru IT umožňuje poskytovat poradenství zákazníkům ve velice širokém spektru. Jedná se o průzkum, výběr a doporučení různých řešení počínaje telekomunikačními službami a konče výběrem správného hardware/software. Pomůžeme Vám nalézt optimální variantu řešení Vašich potřeb s ohledem na ekonomickou stránku věci.

Další služby

Další nabízené služby.

Dodávky hardwaru

Od serverů a síťových prvků až desktopům.

více

Dodávky softwaru

Dodávky softwarových řešení.

více